BT SERVİS

 

Ataşehir Bariyer Sistemleri

Kamera Teknik Servis

Alarm Teknik Servis

Haber ve Duyurular
Atasehir Alarm Teknikservis

Atasehir Kamera Servisi

Atasehir Alarm Satis

Atasehir Kamera Satis

Üsküdar Kamera Servis

Üsküdar Alarm Servis

Ferhat Pasa Kamera Servis

Ferhat Pasa Alarm Servis

Gebze Kamera Servis

Gebze Alarm Servis

Dudullu Kamera Servis

Dudullu Alarm Servis

Bostanci Kamera Servis

Bostanci Alarm Servis

Kadiköy Kamera Servis

Kadiköy Alarm Servis

Maltepe Kamera Servis

Maltepe Alarm Servis

Kartal Kamera Servis

Kartal Alarm Servis


   


 
REKLAM
             

Kollu Bariyer: Farklı tipteki çeşitleriyle otopark sistemleri otomasyonunda, site kapı bariyeri, garaj bariyeri, GÜVENLİK BARİYERİ gibi güvenlik sistemleri'nin bir parçası olarak kullanılmaktadır.Otopark bariyeri kontrollü araç geçişini sağlamak ve bilet-para alımı için araçları durdurmaya yarar.

Kollu Bariyer

Mantar Bariyer:Hidrolik Mantar Bariyer,Sabit Mantar Bariyer,Manuel Mantar Bariyer,Mini Mantar Bariyer gibi çeşitleri olan "yol babaları"olarakta adlandırılan bariyer çeşididir.Araçlara özel tasarlanmıştır. Yoğun güvenlik gerektiren yerlerde ve bireysel otoparklarda kontrollü araç giriş çıkışlarında, araç geçişine izin verilmeyen yerlerde HİDROLİK çalışma düzeneği ile kusursuz çalışmaktadır.

Mantar Bariyer

Mantar Bariyer

Hidrolik MANTAR BARİYER ÖZELLİKLERİ Mantar Bariyerler TSE kalite uyumlu çelikten imal edilmiş ve paslanmaz özelliktedir. Mantar bariyer uygun ölçülerde üretilebileceği gibi standart; 200x10x500  standart silindir ölçülerindedir. Mantar bariyeri hareketli kısımları gövdeye polyemit yataklamalarla yataklanarak asfalt veya zemin döşeme kısmı çift toz keçesi ile yalıtılmıştır. Süikast Mantar bariyer üzeri  taşlanmış krom kaplı  özel  imalat yeni  ürün  desenli kapaklı,çevresi dairesel  ledlerle  ışıklandırılmıştır. 

Hidrolkik Mantar Bariyer

Hidrolik Mantar Bariyer

Road Blocker Bariyer : Blok şeklinde üretilen büyük araçları durduracak mekanik tasarıma sahip hidrolik sistemle çalışan üründür.

Road Blocker Bariyer

Bariyer Sistemleri

Kapan Bariyer :Dişli tırnaklardan yapılmış tek yönlü geçiş izni veren motorlu ve manuel bariyerlerdir.Mekanik Kapan Bariyer mızrak kısmı manuel olarak kontrol edilemez. Kapan Manuel Kolu takılırsa ters yönden acil durumlarda izin verilebilir. Motorlu Kapan Bariyer ve Hidrolik Kapan Bariyer yüksek güvenlikli geçiş alanlarında kapan dişinin standart üstü olmasından dolayı tercih edilir.

Kapan Bariyer

Kapan Bariyer

Şerit Bariyer YONLENDİRME BARİYERLERİ - ŞERİT BARİYERİ Şerit Bariyer ile işletme veya firmanızın giriş hollerinde,otel lobilerinde istediğiniz dizaynda yönlendirme ve engelleyici düzenlemelerde bulunabilirsiniz. Yönlendirme Bariyerleri ile müze, sergi ve konferans salonları, fuar ve festival alanlarında ziyaretçi geçişlerini düzenleyebilir.uygun bölgelere yönlendirme yapabilirsiniz. Kromajlı Şerit Bariyer,Pirinç Şerit Bariyer,Mekanizmalı Şerit Bariyer gibi çeşitleri bulunan Yönlendirme Bariyer Fiyatları özelliklerine ve kullanılan malzemeye göre değişmektedir.

Şerit Bariyer

Şerit Bariyer

Otopark Araç Sonlandırma Bariyer Otopark Sonlandırma BariyeriOtopark sonlandırma, Araç Park Sonlandırma, Lastik Sonlandırma Bariyerleri, Otopark Boru Bariyeri adlarıyla bilinen bu bariyerler özellikle otopark ve kaldırım sınır taşlarına yakın park esnasında meydana gelen elde olmayan kazaları önlemesi bakımından oldukça önemlidir. Sonlandırma bariyeri ve otopark ara bariyerleri aynı zamanda zaten sınırlı olan otopark ve bina önü alanlardan rantabl şekilde faydalanmayı sağlar.Ara bariyerler sayesinde rastgele ve düzensiz araç park kaosu ortadan kalkar.

Otopark Araç Sonlandırma Bariyer

Araç Otopark Sonlandırma

Polis Bariyer : Polis Bariyeri açılır kapanır kapı şeklindedir. İstenildiğinde kilitlenebilir. Konser alanlarında, polis geçiş kontrol noktası ve belediyelere uygun güvenlik barikatıdır

Barikat Bariyer

Bariyer güvenlik Sistemleri servisi kalite standartlarının üstünde hizmet vermektedir.
Bariyer Teknik Servisi
Fatih Mahallesi - Esatpaşa Mahallesi - Örnek Mahallesi - Yeni Sahra Mahallesi
İçerenköy Mahallesi - İnönü Mahallesi - Kayışdağı Mahallesi - Barbaros Mahallesi
Küçükbakkalköy Mahallesi - Atatürk Mahallesi - Yeni Çamlıca Mahallesi - Ferhatpaşa
Mustafa Kemal Mahallesi - Namık Kemal Mahallesi - Samandıra Mahallesi -
Ataşehir Bölge Yetkili Servisi
Adres
: İçerenköy Mah. Topçu Cad.
İesbi Logo
Tel
: 0 ( 216 ) 575 20 90
Fax
: 0 ( 216 ) 577 62 63
Mobil : 0 ( 532 ) 532 372 72 74