BT SERVİS

 

Hakkımızda

Kamera Teknik Servis

Alarm Teknik Servis

Haber ve Duyurular
Atasehir Alarm Teknikservis

Atasehir Kamera Servisi

Atasehir Alarm Satis

Atasehir Kamera Satis

Üsküdar Kamera Servis

Üsküdar Alarm Servis

Ferhat Pasa Kamera Servis

Ferhat Pasa Alarm Servis

Gebze Kamera Servis

Gebze Alarm Servis

Dudullu Kamera Servis

Dudullu Alarm Servis

Bostanci Kamera Servis

Bostanci Alarm Servis

Kadiköy Kamera Servis

Kadiköy Alarm Servis

Maltepe Kamera Servis

Maltepe Alarm Servis

Kartal Kamera Servis

Kartal Alarm Servis


   


 
REKLAM
             

İesbi Bilgi Teknolojileri

2006 yılında kurulmuş olan İESBİ BİLGİ TEKNOLOJİLERİ VE İLETİŞİM HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ Teknolojik Endüstriyel Bilgisayar Yapı Güvenlik Sistemleri ve Otomasyon San.Tic. deneyimli ve genç kadrosuyla, elektronik alanında, uygulama, projelendirme,satış, satış sonrası destek, ve danışmanlık hizmeti vermektedir.İESBİ BİLGİ TEKNOLOJİLERİ VE İLETİŞİM HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ özellikle İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye de geliştirdiği elektronik Teknolojik Endüstriyel Bilgisayar Yapı Güvenlik Sistemleri ile her bireye, her haneye,her kurum ve kuruluşa her çapta anahtar teslim projeler üretmekte, ülke genelinde 24 saat kesintisiz satış sonrası hizmet vermektedir. Bankalar,Nüfus Müdürlükleri, Üniversiteler, Holdingler, Kargo Şirketleri, Kuyumcular, Parekende satış mağazaları, Akaryakıt İstasyonları,Tekstil gibi Türkiye genelinde pek çok şubesi bulunan kurum ve kuruluşlara kesintisiz servis hizmetini sağlayabilen İESBİ , genç ve deneyimli kadrosuna sahip özel İESBİ BİLGİ TEKNOLOJİLERİ VE İLETİŞİM HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ Yapı Güvenlik güvenlik şirketidir.

Vizyonumuz
Müşteri odaklı güvenlik hizmet anlayışı ile ulusal pazarda rekabeti hedefleyerek, sürekli büyüyen yönetimi ve personeli ile bir bütün olarak, müşterisine verdiği btservis.net hizmette kalite avantajlarını bozmadan hizmet kalitesi ve çeşitliliğinde farklılık yaratarak Türkiye pazarına ' Teknolojik Endüstriyel Bilgisayar Yapı Güvenlik ' hizmeti veren kuruluşlar içinde ön sıralarda yer almaktır.

Misyonumuz
İESBİ BİLGİ TEKNOLOJİLERİ VE İLETİŞİM HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ olarak koşulsuz müşteri memnuniyetini ön planda tutan, doğru, güvenilir, sırdaş ve ekonomik çözümler üretebilen ve her şeyden önemlisi hizmetin her noktasında güler yüzlü olmaktır.
1. Müşteri memnuniyeti
2. 24 saat içerisinde servis
3. 24 saat teknik destek
4. Deneyimli teknik servis ile her türlü sorunlara kesin çözüm
5. Size uygun gün ve saatlerde montaj
6. Ücretsiz keşif
7. Uygun fiyat

Hedeflerimiz
Kısa sürede tüm ana alt yapısını tamamlayan firmamız, büyümenin müşteri memnuniyetinden geçtiğini bilmekte ve bu konuda sürekli gelişim kaydetmektedir.Gelişime her zaman açık olan personel yapısı ile malın ve hizmetin, doğru zamanda doğru maliyette müşterinin kullanımına sunmak ve kaliteli olmak ilk hedefimizdir.

İesbi Bilgi Teknolojileri Btservisimiz virüslü, çökmüş, parça değişimi gerektiren bilgisayar, veri kurtarılması ve yedeklenmesi, yazıcı, ADSL, internet ve kablosuz ağ ile ilgili tüm sorunlarınıza çözüm sağlamaktadır. Kamera Güvenlik, Alarm Sistemleri,Kamera Arıza, Alarm Arıza GPRS destekli teknik servis elemanları sayesinde size en yakın olan servis elemanının gün içinde bulunduğunuz yere gönderilmesi sağlanmaktadır.

İesbi Bilgi Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri Tic.Ltd.Şti Merkez Atasehir servisimiz aynı zamanda aylık ve yıllık olarak bakım anlaşmaları yapmaktadır.